خدمات ارزش افزوده صوتی روی تلفن همراه

هم اکنون امکان ارائه خدمات صوتی روی بستر تلفن همراه محقق شده است. این خدمات در دو حوزه سازمانی و عمومی به مشترکان همراه اول ارائه می‌شود. حوزه عمومی: به…  [ادامه]

پروژه ها

سامانه تلفن گویا (IVR)

مبین‌وان یکی از طراحان سامانه‌های تلفن گویا برای اپراتورهای مخابراتی است. راهکارهای سامانه تلفن گویا (IVR) ارائه‌‌‬کننده‮ ‬تماس‮‌‬های‮ ‬ورودی‮ ‬وخروجی،‮ ‬سرویس‌‌‬های‮ ‬ارزش‮ ‬افزوده،‮ ‬ارسال‮ ‬صدا،‮ ‬و‮ ‬خدمات‮ ‬متنوع‮ ‬دیگر‮ ‬است.

ارسال صدا (VOIP)

مبین‌وان با استفاده از پلت‌فرم‌های خاص خود قادر به جابجایی حجم قابل توجهی از صداست که با توجه به قوانین مالی مربوط به جابجایی صدا از طریق اپراتور تلفن های ثابت انجام می شود.

برنامه‌های کاربردی تلفن همراه (Mobile App)

مبین‌وان ارائه‌کننده برنامه‌های کاربردی خاص و منحصر به فرد ویژه تلفن همراه نیز هست. این برنامه‌ها تأمین کننده نیازهای متنوع حرفه‌ای و شخصی مشترکان تلفن همراه است که با برنامه‌ریزی دقیق و ارائه خدمات پس از فروش بی‌نظیر مبین‌وان ارائه می‌شوند.

بازی (Game )

بازی‌های رایج تلفن‌های همراه، معمولاً انفرادی است، در حالی که بازی‌های چند نفره امکان تجربه بازی آن‌لاین از طریق تلفن همراه را به مشترکان می‌دهد. مبین‌وان یکی از اولین شرکت‌هایی است که روی این تکنولوژی نوپا سرمایه‌گذاری کرده و بازی‌های متنوعی را برای کاربران سرویس بازی‌های چند نفره تلفن همراه ارائه کرده است.